Wie is wie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2018
5

Leden

Foto van Jolanda Ram- van Mourik Jolanda Ram- van Mourik (Fractievoorzitter)
Foto van Vera Spruit-Remijn Vera Spruit-Remijn (Fractievoorzitter) tot 26-03-2018
Foto van Mario Bianchi Mario Bianchi (Raadslid)
Foto van Marco Goedknegt Marco Goedknegt (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Eric van der Klooster Eric van der Klooster (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Richard van Meijbeek Richard van Meijbeek (Raadslid) tot 26-03-2018
Foto van Rene Moret Rene Moret (Raadslid) tot 26-03-2018
Foto van Roy Verduyn Roy Verduyn (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

EVA

Fractie informatie

Logo van EVA
Aantal zetels op 31-12-2018
4

Leden

Foto van Thomas van der Knaap Thomas van der Knaap (Fractievoorzitter)
Foto van Marielle Vergouwe Marielle Vergouwe (Fractievoorzitter)
Foto van Marjolein Blok Marjolein Blok (Raadslid)
Foto van Maret Rombout Maret Rombout (Raadslid) vanaf 29-03-2018
Foto van Robert van Zijl Robert van Zijl (Raadslid) tot 26-03-2018
 

Stem Lokaal

Fractie informatie

Logo van Stem Lokaal
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Martijn Heezen Martijn Heezen (Fractievoorzitter) tot 28-05-2018
Foto van Wendy Verduijn Wendy Verduijn (Fractievoorzitter)
Foto van Aad Niehot Aad Niehot (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Fer van der Stam Fer van der Stam (Raadslid)
 

Leefbaar Albrandswaard

Fractie informatie

Logo van Leefbaar Albrandswaard
Aantal zetels op 31-12-2018
3

Leden

Foto van Bas Boender Bas Boender (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Ton Vuik Ton Vuik (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Erwin Roedolf Erwin Roedolf (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Suzanne Voogdgeert Suzanne Voogdgeert (Raadslid) vanaf 29-03-2018
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2018
2

Leden

Foto van Sander van der Kaaij Sander van der Kaaij (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Gerard Schuitemaker Gerard Schuitemaker (Fractievoorzitter) tot 26-03-2018
Foto van Mieke van Ginkel Mieke van Ginkel (Raadslid) vanaf 29-03-2018tot 28-05-2018
Foto van Lennard Goudriaan Lennard Goudriaan (Raadslid) vanaf 28-05-2018
Foto van Han van Toornburg Han van Toornburg (Raadslid) tot 26-03-2018
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Lilian Padmos Lilian Padmos (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
Foto van Raymond van Praag Raymond van Praag (Fractievoorzitter) tot 26-03-2018
Foto van Plonie Rooimans Plonie Rooimans (Raadslid) tot 26-03-2018
 

GroenLinks

Fractie informatie

Logo van GroenLinks
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van James Scharink James Scharink (Fractievoorzitter) vanaf 29-03-2018
 

Christenunie/SGP

Fractie informatie

Logo van Christenunie/SGP
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Frans van Zaalen Frans van Zaalen (Fractievoorzitter)
 

NAP

Fractie informatie

Logo van NAP
Aantal zetels op 31-12-2018
1

Leden

Foto van Richard Steger Richard Steger (Fractievoorzitter)
Foto van Adrie Kweekel Adrie Kweekel (Raadslid) tot 26-03-2018
 

NOVA

Fractie informatie

Logo van NOVA

Leden

Foto van Lennard Goudriaan Lennard Goudriaan (Fractievoorzitter) tot 26-03-2018
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Drs. Hans-Christoph Wagner Drs. Hans-Christoph Wagner (Burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Hans Cats Hans Cats (Gemeentesecretaris)
Foto van Bas Boender Bas Boender (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Mieke van Ginkel Mieke van Ginkel (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Marco Goedknegt Marco Goedknegt (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Marco Goedknegt Marco Goedknegt (Wethouder) tot 28-05-2018
Foto van Hans van der Graaff Hans van der Graaff (Wethouder) tot 28-05-2018
Foto van Martijn Heezen Martijn Heezen (Wethouder) vanaf 28-05-2018
Foto van Jacqueline de Leeuwe Jacqueline de Leeuwe (Wethouder) tot 28-05-2018
Foto van Maret Rombout Maret Rombout (Wethouder) tot 28-05-2018
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Malika Elouali Malika Elouali (Griffiemedewerker) vanaf 02-07-2018
Foto van Alysha Ghafoerkhan Alysha Ghafoerkhan (Griffiemedewerker)
Foto van Marianne Kimah Marianne Kimah (Griffiemedewerker) tot 26-11-2018
Foto van Sandhia Ramlal Sandhia Ramlal (Griffiemedewerker)
Foto van Eelco Groenenboom Eelco Groenenboom (Griffier) vanaf 15-01-2018
Foto van Peter-Paul Moors Peter-Paul Moors (Griffier) tot 01-02-2018
Foto van Vivian Barendregt Vivian Barendregt (Raadsadviseur/Commissiegriffier) vanaf 17-09-2018
Foto van Eva van der Matten Eva van der Matten (Raadsadviseur/Commissiegriffier)
Foto van Els Meijers Els Meijers (Raadsadviseur/Commissiegriffier) tot 01-10-2018