Wie is wie

VVD

Fractie informatie

Logo van VVD
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Anneke van Klaveren Anneke van Klaveren (Fractievoorzitter)
Foto van Vera Spruit-Remijn Vera Spruit-Remijn (Fractievoorzitter)
Foto van Mario Bianchi Mario Bianchi (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Richard van Meijbeek Richard van Meijbeek (Raadslid) vanaf 12-03-2014
 

EVA

Fractie informatie

Logo van EVA
Aantal zetels op 31-12-2014
4

Leden

Foto van Thomas van der Knaap Thomas van der Knaap (Fractievoorzitter)
Foto van Hans de Bruijn Hans de Bruijn (Raadslid) tot 24-03-2014
Foto van Bert Euser Bert Euser (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Jan Gardeitchik Jan Gardeitchik (Raadslid)
Foto van Arda van der Heide Arda van der Heide (Raadslid) tot 24-03-2014
Foto van Rob Littel Rob Littel (Raadslid) tot 24-03-2014
Foto van Robert van Zijl Robert van Zijl (Raadslid) vanaf 27-03-2014
 

OPA

Fractie informatie

Logo van OPA
Aantal zetels op 31-12-2014
3

Leden

Foto van Jan Backbier Jan Backbier (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014tot 08-05-2014
Foto van Martijn Heezen Martijn Heezen (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
Foto van Fer van der Stam Fer van der Stam (Raadslid) vanaf 27-03-2014
Foto van Wendy Verduijn Wendy Verduijn (Raadslid) vanaf 08-05-2014
 

CDA

Fractie informatie

Logo van CDA
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Sandra Hek Sandra Hek (Fractievoorzitter) tot 24-03-2014
Foto van Gerard Schuitemaker Gerard Schuitemaker (Fractievoorzitter)
Foto van Han van Toornburg Han van Toornburg (Raadslid) vanaf 08-05-2014
 

PvdA

Fractie informatie

Logo van PvdA
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Hans van der Graaff Hans van der Graaff (Fractievoorzitter)
Foto van Henk Duurkoop Henk Duurkoop (Raadslid) tot 24-03-2014
Foto van Plonie Rooimans Plonie Rooimans (Raadslid)
 

Christenunie/SGP

Fractie informatie

Logo van Christenunie/SGP
Aantal zetels op 31-12-2014
1

Leden

Foto van Johan van Wolfswinkel Johan van Wolfswinkel (Fractievoorzitter) tot 08-05-2014
Foto van Frans van Zaalen Frans van Zaalen (Fractievoorzitter) vanaf 08-05-2014
 

NAP

Fractie informatie

Logo van NAP
Aantal zetels op 31-12-2014
2

Leden

Foto van Jacqueline de Leeuwe Jacqueline de Leeuwe (Fractievoorzitter)
Foto van Richard Steger Richard Steger (Fractievoorzitter) vanaf 27-03-2014
 

Kweekel

Fractie informatie

Logo van Kweekel

Leden

Foto van Adrie Kweekel Adrie Kweekel (Raadslid) tot 24-03-2014
 

College van B&W

Orgaan informatie

Logo van College van B&W

Leden

Foto van Drs. Hans-Christoph Wagner Drs. Hans-Christoph Wagner (Burgemeester/voorzitter van de raad)
Foto van Hans Cats Hans Cats (Gemeentesecretaris)
Foto van Jan Backbier Jan Backbier (Wethouder) vanaf 09-05-2014
Foto van Mieke van Ginkel Mieke van Ginkel (Wethouder) vanaf 09-05-2014
Foto van Marco Goedknegt Marco Goedknegt (Wethouder) vanaf 09-05-2014
Foto van Raymond van Praag Raymond van Praag (Wethouder) tot 24-03-2014
Foto van Johan van Wolfswinkel Johan van Wolfswinkel (Wethouder) vanaf 09-05-2014
 

Griffie

Orgaan informatie

Logo van Griffie

Leden

Foto van Alysha Ghafoerkhan Alysha Ghafoerkhan (Griffiemedewerker)
Foto van Sandhia Ramlal Sandhia Ramlal (Griffiemedewerker)
Foto van Eva van der Matten Eva van der Matten (Raadsadviseur/Commissiegriffier)
Foto van Els Meijers Els Meijers (Raadsadviseur/Commissiegriffier)